Výsledkový servis




První zápasy a první vítězství kategorie U12

Starší žáci U15 a kadeti U17 si připisují v pražských soutěžích první vítězství

Sezóna 2021/2022 TABULKY SOUTĚŽÍ

Žáci U15                PŘEBOR      základní fáze

1.USK Praha B141401395:35528
2.Sokol Žižkov141131103:66225
3.Sokol Vyšehrad B141131001:63125
4.PORG Basket1486925:71122
5.Sokol Kbely B14410676:96918
6.Kačeři Kunratice U1514410543:106118
7.Radotínský SK14410537:87718
8.Velká Ohrada14014371:128514

Žáci U15                PŘEBOR      F2

1.Sokol Kbely B1293726:51021
2.Radotínský SK1293713:63321
3.Kačeři Kunratice U151257596:62517
4.Velká Ohrada12111408:67512

Kadeti U17             PŘEBOR      základní fáze

1.Porg Basket141221203:64826
2.Sokol Kbely B141221075:67526
3.Sokol Žižkov C14951061:82323
4.Sokol Vyšehrad B1486905:67922
5.Radotínský SK-Zbraslav BK 20191468879:77120
6.Fenix Modřany1459978:84619
7.S. Horní Počernice14410716:103518
8.SoDoPo Štíři14014300:164014

Kadeti U17             PŘEBOR      F2

1.Radotínský SK-Zbraslav BK 20191293949:51821
2.Fenix Modřany1293984:49821
3.S. Horní Počernice1266694:66318
4.SoDoPo Štíři12012294:124212

MUŽI            2.TŘÍDA B  

1.VSK Iuridica C181531282:96033
2.BK Rotor Punkrác A181351226:107431
3.Sokol Dolní Počernice B181351213:107931
4.SK Velká Ohrada181261234:104830
5.Sokol Košíře181081371:116628
6.Radotínský SK181081145:108228
7.TJ Háje – JM B188101196:115126
8.SK Hradčany18513995:117123
9.BC Dejvice18315795:115921
10.SK Zbraslav18117736:130319
2022
5.1. U15 Kačeři Kunratice – RSK 46 : 60 🏀
6.1. U17 RSK – SK Fenix Modřany 76 : 55 🏀
13.1.U17 PORG Basket – RSK 63 : 53 ☹️
13.1.U15 RSK – USK B 23 : 89 ☹️
17.1.mužiRSK – SK Hradčany 71 : 55 🏀
20.1.U15RSK – Sokol Kbely B 59 : 56 🏀
20.1.U17RSK – SoDoPo Štíři 74 : 26 🏀
24.1.U17RSK – Sokol Vyšehrad 43 : 67 ☹️
25.1.mužiSokol Košíře – RSK 64 : 101☹️
26.1.U15Sokol Žižkov B – RSKzrušeno
27.1.U17Sokol Vyšehrad – RSKzrušeno
31.1.mužiRSK – Rotor Punkrác62 : 68 ☹️
7.2.mužiIuridica C – RSK42 : 68 🏀
9.2.U15Kačeři Kunratice – RSK53 : 75 🏀
10.2.U17RSK – SoDoPo Štíři126 : 20 🏀
17.2.U17RSK – Fenix Modřany70 : 59 🏀
18.2.U15Velká Ohrada – RSK30 : 68 🏀
24.2.U15RSK – Kbely B76 : 38 🏀
25.2.U17Horní Počernice – RSK61 : 51 ☹️
25.2.mužiDolní Počernice B – RSK59 : 68 🏀
24.3.U17SoDoPo – RSK22 : 99 🏀
24.3.U15RSK – Kunratice78 : 59 🏀
24.3.mužiJM B – RSK59 : 72 🏀
27.3.U12RSK – Medvědi Tábor30 : 94 ☹️
27.3.U12RSK – Bizoni Náchod43 : 85 ☹️
30.3.mužiZbraskav – RSK44: 75 🏀
31.3.U17Modřany – RSK74 : 64 ☹️
31.3.U15RSK – Velká Ohrada60 : 79 🏀
4.4.mužiRSK – Dejvice72 : 54 🏀
5.4.U15Kbely – RSK100 : 33 ☹️
7.4.U17RSK – Horní Počernice68 : 42 🏀
11.4.mužiRSK – Velká Ohrada69 : 61 🏀
2021
7. 10.U17RSK – Sokol Kbely B50 : 79 ☹️
9. 10.U12Rokycany – RSK52 : 30 ☹️
U12RSK – Strakonice59 : 21 🏀
11. 10.mužiSK Hradčany  – RSK59 : 55 ☹️
14. 10.U17RSK – Sokol Horní Počernice93 : 48 🏀
15. 10.U15Velká Ohrada – RSK43 : 55 🏀
18. 10.mužiRSK – Sokol Košíře62 : 55 🏀
21. 10.U15RSK – Sokol Vyšehrad B21 : 92 ☹️
U17Sokol Žižkov C – RSK73 : 88 🏀
26. 10.mužiRotor Punkrác –  RSK55 : 59 🏀
1.11.mužiRSK – Iuridica C47 : 62 ☹️
4.11.U17Fenix Modřany – RSK29 : 61 🏀
4.11.U15RSK – Kačeři Kunratice24 : 45 ☹️
10.11.U15USK Praha B – RSK19 : 87 ☹️
11.11.U17RSK – PORG Basket53 : 78 ☹️
15.11.mužiRSK – Sokol Dolní Počernice58 : 68 ☹️
18.11.U17Sokol Dolní Počernice – RSK19 : 110 🏀
U15Sokol Kbely B – RSK80 : 60 ☹️
25.11. U15RSK – PORG Basket 55 : 68 ☹️
U17Sokol Kbely – RSK 74 : 65 ☹️
mužiSK Velká Ohrada – RSK 82 : 66 ☹️
29.11muži RSK – Jižní Město B 62 : 64 ☹️
2.12.RBLURNOVÝ HÁJ v. PIXLA TEAM 68 : 50
3.12.U17Sokol Horní Počernice – RSK 74 : 65 ☹️
9.12.U15Sokol Vyšehrad B – RSK94 : 56 ☹️
U17RSK – Sokol Žižkov C56 : 77 ☹️
RBLU17+ v. II.třída44 : 63
13.12.RBLPIXLA TEAM v. II.třída53 : 77
16.12.U17Sokol Vyšehrad B – RSKodloženo
U15RSK – Sokol Žižkov B40 : 93 ☹️
mužiBC Dejvice – RSK43 : 37 ☹️
20.12.U15RSK – SK Velká Ohrada65 : 44 🏀
mužiRSK – SK Zbraslav72 : 55 🏀