ROZPISY TRÉNINKŮ A ZÁPASŮ

1. 🏀 TÝDENNÍ KALENDÁŘ – Tréninky, ZMĚNY 🏀

Tréninky dle standardního rozpisu viz tabulka.

2. 🏀 NADREGIONÁLNÍ TURNAJEZápasy kategorie U13 MIX 🏀
Zápasy
Přípravný zápas
Pátek, 7.10. 2022, 16:30Radotínský SK – Radotínský SKHala Radotín
Turnaje
1. Nadregionální turnajSobota, 15.10. 2022Hala Radotín
Sobota, 15.10. 2022, 9:15Radotínský SK – BK Sojky PelhřimovHala Radotín
Sobota, 15.10. 2022, 13:15BK Přelouč – Radotínský SKHala Radotín
Přátelský turnajsobota, 12.11. 2022, 10:00ZŠ Myslbekova 996, Ostrov
Sobota, 12.11. 2022, 10:00TJ MDDM Ostrov – Radotínský SKZŠ Myslbekova 996, Ostrov
Sobota, 12.11. 2022, 11:30Radotínský SK – TJ MDDM OstrovZŠ Myslbekova 996, Ostrov
2. Nadregionální turnaj19/20.11. 2022Den, rozlosování a místo konání bude upřesněno

3. 🏀 PRAŽSKÝ PŘEBOR – Zápasy kategorie U17 KADETI 🏀
KoloDatumZápasMísto
1. koloVolný losVolný losVolný los
2. koloČtvrtek, 13.10.2022, 19:15Radotínský SK – SoDoPo ŠtířiHala Radotín
3. koloČtvrtek, 20.10.2022, 18:35Sokol Kbely B – Radotínský SKZŠ Litvínovská 500, Praha 9 – Prosek
4. koloČtvrtek, 3.11.2022, 19:15Radotínský SK – Sokol Žižkov CHala Radotín
5. koloFenix Modřany – Radotínský SKZŠ TGM, Modřanská 1375/10a, Modřany
6. koloČtvrtek, 24.11.2022, 19:15Radotínský SK – Porg BasketHala Radotín
7. koloS. Hor. Počernice – Radotínský SKChvalkovická 2031/44
8. koloVolný losVolný losVolný los
9. koloSoDoPo Štíři – Radotínský SKZŠ Národních hrdinů, Praha 9
10. koloČtvrtek, 5.1.2023, 19:15Radotínský SK – Sokol Kbely BHala Radotín
11. koloSkol Žižkov C – Radotínský SKKoněvova 19, Praha 3
4. 🏀 III. Třída – Zápasy kategorie MUŽI 🏀
KoloDatumZápasMísto
1. koloÚterý, 4.10.2022, 20:45Fenix Modřany B – Radotínský SK BZŠ TGM, Modřanská 1375/10a, Modřany
2. koloPondělí, 10.10.2022, 20:30Radotínský SK B – Basket. Kunratice CHala Radotín
3. koloČtvrtek, 20.10.2022, 20:30Sokol Stodůlky – Radotínský SK Bk Vidouli 761, Praha 5
4. koloPondělí, 24.10.2022, 20:30Radotínský SK B – TJ Slavoj OS BHala Radotín
5. koloStředa, 2.11.2022, 18:05SK Rapid – Radotínský SK BZŠ Litvínovská 500, Praha 9 – Prosek
6. koloPondělí, 7.11.2022, 20:30Radotínský SK B -Spartak HrdlořezyHala Radotín
7. koloBA Sparta B Revival – Radotínský SK BKuncova 1617/3, Praha 5 – Stodůlky
8. koloPondělí, 21.11.2022, 20:30Radotínský SK B – SK ZbraslavHala Radotín
9. koloSK Start Praha – Radotínský SK BZŠ Hostýnská, Hostýnská 2100, P10
10. koloPondělí, 5.12.2022, 20:30Radotínský SK B – Sokol Zlíchov BHala Radotín
11. koloSokol Hostivař- Radotínský SK BSokolovna, U Branek 674, P10