Úspěšné letní soustředění.

V již tradičním termínu, v 3. srpnovém týdnu, proběhlo letní soustředění mládeže basketbalového oddílu RSK. Hráčky a hráči všech mládežnických kategorií celý týden pilně trénovali, aby zlepšili své basketbalové a pohybové dovednosti. Součástí každodenního náročného tréninkového plánu byla jak atletická část, pod vedením profesionálního atletického trenéra, tak i basketbalová průprava. Každá tréninková jednotka byla zaměřená jednak na vylepšení technických dovedností jednotlivých hráčů a následně pak i dovedností herních. Každý den byl poctivě zakončen nezbytnou regenerační částí v radotínském bazénu.
Velkou a významnou změnou byl, oproti minulým ročníkům, formát stravování. Letošní soustředění tak probíhalo ve znamení italské kuchyně, zajištěné firmou ITALIAN FOOD PRAGUE, s.r.o., za což velmi děkujeme jejímu majiteli, Nikolovi Martellimu. Zcela výjimečný kulinářský zážitek byl zakončen pátečním pečením pizzy přímo na hale. Takovým luxusem a profesionální péčí o žaludky sportovců se s těží mohou ostatní oddíly pochlubit.
Dlužno dodat, že všichni účastníci byli maximálně spokojeni, o čemž se koneckonců můžete přesvědčit přímo v naší fotogalerii. Bez zbytečné skromnosti lze říci, že laťka pro příští, jubilejní 5. letní soustředění byla nastavena velmi vysoko.