První zápasy U12 MIX ve Strakonicích 9.10.2021

Dobrý den všem, páteční přípravný zápas se vydařil, všichni hráli skvěle, a tak se můžeme bez obav vydat vstříc prvnímu turnaji. Ten se uskuteční příští sobotu, 9. 10 .2021 ve Strakonicích. Odvoz pro děti je zajištěn, pokud pojedete fandit je třeba se dopravit po vlastní ose, případně se domluvíme, jestli je možno někoho přibrat (dle volných míst). Dresy již mají všichni, tak je prosím nezapomeňte, vybavte také děti nějakou svačinou/obědem, aby si mohly něco mezi zápasy dát a nikdo netrpěl hladem.  Níže naleznete všechny potřebné informace:

SRAZ:                             v sobotu,  9. 10. v 8:30 před halou v Radotíně.

ITINERÁŘ TURNAJE:   9:30      SKB Strakonice CH  vs. SKB Rokycany M

                                      11:00    Radotínský SK M  vs.  SKB Rokycany M

                                      12:30    SKB Strakonice  vs. Radotínský SK M

Po druhém zápase návrat zpět + zastávka na zaslouženou odměnu (zmrzlinový pohár 😉 příp. něco k zakousnutí).  Přesný termín návratu pošleme po akci a po domluvě např. SMS.

PROSÍM VŠECHNY –  DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY JE NUTNÉ MÍT S SEBOU ALESPOŇ PLATNÝ ANTIGENNÍ TEST( TZN. NE STARŠÍ NEŽ 72 HOD.). TESTY JSOU STÁLE HRAZENY ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ, TAK BY TO NEMĚL BÝT PROBLÉM A PROSÍME VÁS VŠECHNY, ABYSTE JE PRO DĚTI ZAJISTILI. NERADI BYCHOM, ABY NÁS TAM PO DLOUHÉ CESTĚ NEVPUSTILI DO HALY. DĚKUJEME VÁM.

MÍSTO:  sportovní hale TJ ČZ ve Strakonicích Máchova  108,  38601 Strakonice  
               (Naproti Gymnáziu!!!  Pozor není to velká sportovní hala)

Petr Štěch, trenér